“UNO Līzings” ir AS “BIGBANK” piesaistīta līzinga kompānija, kas kopš 2011. gada nodarbojas ar līzinga piešķiršanu patērētājiem. Patlaban kompānijai ir vairāk nekā 50 sadarbības partneru, kas savās tirdzniecības vietās piedāvā “UNO Līzinga” pakalpojumus. “UNO Līzinga” sadarbības partneru vidū ir tādi grandi kā, piemēram, “Lattelecom”, “K-Rauta”, “Tehnoland”, “Optimus Mēbeles” u.c., tā kā ļoti iespējams jūs jau esat iepirkušies tirdzniecības vietās, kas piedāvā “UNO Līzinga pakalpojumus”, pašiem to nemaz nezinot. “UNO Līzinga” partneriem ir milzīga loma kompānijas darbībā, jo UNO līzings patērētājiem ir pieejams tikai un vienīgi caur sadarbības partneriem, tāpēc var uzskatīt, ka kompānija savus pakalpojumus piedāvā netieši. “UNO Līzings” ir pieejams arī tādās valstīs kā Somija, Igaunija un Lietuva.

“UNO Līzings” finansē pirkumus līdz pat 6500 EUR, piemērojot atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Atšķirībā no daudziem citiem līzingiem un naudas aizdevumiem, UNO līzinga pirmā iemaksa ir 0%, neatkarīgi no tā, kāda prece tiek pirkta līzingā. Kas nav mazsvarīgi, viena mēneša laikā ir iespējams saņemt vairākus aizdevumus, kas sniedz iespējas izmantot vairāk priekšrocību īsākā laika posmā. Šī priekšrocība varētu būt īpaši svarīga gadījumos, kad īsā laika periodā ir ieplānoti vairāki lieli pirkumi, piemēram, ievācoties jaunā mājoklī, var būt nepieciešamas jaunas mēbeles un nelieli remontdarbi, kurus nav iespējams atlikt uz vēlāku laiku.

uno lizings logo

“UNO Līzings” piedāvātie pakalpojumi

UNO līzingam ir zemi ikmēneša maksājumi, kas ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas tiek ņemts vērā, izvēloties savu pakalpojumu sniedzēju. UNO līzinga atmaksas termiņš, kā jau pieminēts, ir iespējams līdz pat 60 mēnešiem jeb 5 gadiem. Vēl viena no UNO līzinga priekšrocībām ir 0% pirmā iemaksa, neatkarīgi no preces veida. Tāpat ir būtiski, ka ikmēneša līzinga maksājums jau ietver sevī komisijas maksu par līguma noformēšanu, tādēļ tā nav jāmaksā atsevišķi. Mūsdienās, kad laiks ir nauda, bet laika nav, lēmumu par finansējuma piešķiršanu vai nepiešķiršanu ir iespējams saņemt nekavējoties.

Atsevišķi jāmin “UNO Līzinga” auto līzinga priekšrocības. Arī auto līzingam ir zemi ikmēneša maksājumi, tā atmaksas termiņš ir iespējams līdz pat 72 mēnešiem jeb 6 gadiem, kā arī tā pirmā iemaksa ir 0%, neskatoties uz transportlīdzekļa veidu. Lēmums par finansējuma piešķiršanu vai nepiešķiršanu automašīnas iegādei tiek pieņemts vienas stundas laikā.

“UNO Līzings” pakalpojumiem var pieteikties Latvijas Republikas pilsoņi un nepilsoņi, pastāvīgie iedzīvotāji, kuri ir vecumā no 21 līdz 73 gadiem. Tāpat “UNO Līzinga” klienti var būt arī ārvalstu pilsoņi, kuriem ir izsniegta derīga uzturēšanās atļauja Latvijas Republikā. Jāuzsver, ka par “UNO Līzings” klientiem var kļūt tikai tie iedzīvotāji, kuru neto ienākumi nav mazāki par 230 EUR mēnesī.

Pieteikties “UNO Līzings” aizdevumam var tikai pie kompānijas sadarbības partneriem vai arī aizpildot pieteikumu internetā, ja vien konkrētais interneta veikals piedāvā tādu opciju. Neskaitot pieteikumu, ir jāuzrāda arī personu apliecinošu dokumentu, kas var būt pase vai ID karte. Par visām pārējām formalitātēm parūpējas kompānijas darbinieki.

Jāuzsver, ka “UNO Līzings” klientiem ir iespēja izvēlēties sev vēlamo atmaksas termiņu, kas būtu pielāgots katra klienta individuālajām finanšu iespējām. Līzinga atmaksas termiņu līguma darbības laikā ir iespējams arī mainīt, kas pasargā klientus no finanšu grūtībām, proti, ja klients jūt, ka nespēs atmaksāt līzingu iepriekš noteiktajā laika periodā, tas līzinga atmaksas termiņu gluži vienkārši pagarina un turpina mierīgi atmaksāt, neizlaižot un nekavējot līzinga maksājumus, kas, protams, nekādā gadījumā nav vēlams. Tāpat jāpiemin, ka aizdevuma summu ir iespējams atmaksāt arī pirms termiņa, nemaksājot nekādas papildus maksas.

“UNO Līzings” kontaktinformācija

Kā jau pieminēts, “UNO Līzings” ir viens no AS “BIGBANK” pakalpojumiem, tāpēc galvenais pakalpojumu sniedzējs ir AS “BIGBANK” Latvijas filiāle Rīgā, Ropažu ielā 10 k-1 – 1, kas strādā ik dienas – darba dienās no 09:00 līdz 20:00, sestdienās no 10:00 līdz 19:00, bet svētdienās no 10:00 līdz 17:00. Informāciju par “UNO Līzings” pakalpojumiem ir iespējams noskaidrot, zvanot pa tālruni 67116060 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@unolizings.lv. Informāciju par sadarbības iespējām ar “UNO Līzings” iespējams noskaidrot, zvanot pa tālruni 67116044.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here