Naudas tērēšana daudziem ir viena no iemīļotākajām izpriecām, jo, tērējot naudu ir iespējam ne tikai iegādāties dažādus produktus, bet arī izmantot dažādus pakalpojumus vai, piemēram, doties uz kādu izklaides pasākumu. Un vislabprātāk mēs tērējam naudu lietām, kuras vai nu ir skaistas – apģērbs, apavi, izklaides, koncerti utt. – vai palielina mūsu komfortu, jo tieši šīs lietas šķiet vispašsaprotamākais naudas iztērēšanas mērķis. Taču vai tiešām ir vērts tērēt naudu savam komfortam?

Mana atbilde uz šo jautājumu ir viennozīmīgs jā! Lai vai kam ir vērts tērēt naudu, tad komforts noteikti ir viena no šīm lietām, jo tieši komforts ir tas, kas nodrošina, ka tu jūties labi un ērti, kā rezultātā tu esi spējīgs ne tikai pienācīgi strādāt, bet arī pienācīgi atpūsties. Varētu teikt, ka komforts ir visa pamatā. Taču, protams, nav iespējams iegādāties visas komfortablākās lietas, tādēļ, šeit būs neliels sarakts ar lietām, kurām ir patiešām vērts tērēt naudu.

1. Datora krēsls

Padomā un parēķini, cik stundas dienā tu vidēji pavadi sēžot datorkrēslā. Ja tev ir darbs, līdzīgs manam, un tu ikdienā vismaz 8 stundas pavadi, sēžot datora krēslā, tad tieši šī prece ir komforta objekts, kura dēļ noteikti ir vērts tērēt vairāk naudas. Ja tev nebūs pietiekami ērts datorkrēsls, tev būs ne tikai ļoti grūti nosēdēt un nostrādāt visas 8 stundas savā darba vietā, bet arī ātri vien tu vari iedzīvoties dažādās kaitēs, piemēram, muguras sāpēs vai spranda sāpēs, no kurām ne tikai ir ļoti grūti tikt vaļā, bet kuras arī ir vienas no neciešamākajām sāpēm, jo nereti var izraisīt arī galvassāpes un pat migrēnas.

2. Gultas matracis

Vēl viens objekts, kurā noteikti ir vērts investēt, ir ari gultas matracis, jo galu galā tu ik dienas vismaz 6 līdz 8 stundas pavadi, guļot uz šī matrača. Un, tā kā miegs ir laiks, kad cilvēka ķermenis vislabāk atpūšas un atjauno spēkus, lai no rīta atkal varētu celties un doties dienas gaitās, tad tiešām labs un ērts matracis nodrošinās, ka miega laikā tu iegūsi pēc iespējas labāko atpūtu.

3. Dators

Mūsdienās liels daudzums cilvēku pie datora ekrāna pavada no 8 līdz pat 16 stundām, tieši tādēļ dators ir tā lieta, kurā investēt ir visprātīgāk un vislabāk. Iztēlojies, ka tev, piemēram, būtu jāpavada 10 stundas sēžot pie mazītiņa datora ar pavisam nelielu ekrānu, neērtu tastatūru un vēl neērtāku datorpeli, un tā 5 dienas nedēļā, 52 nedēļas gadā. Es domāju, ka tu jau pēc pirmās nedēļas ne tikai būtu sabojājis savu aci skatu, cenšoties saskatīt burtus mazajā ekrānā, bet arī tavas rokas būtu nogurušas un arī tava produktivitāte būtu ievērojami samazinājusies, tajā pašā laikā, šo laiku pavadot pie ērta un ergonomiska datora ar lielu ekrānu, ērtu tastatūru un datorpeli, tu varētu vairāk izdarīt un arī justos labāk pēc darba dienas.

4. Mobilais telefons

Līdzīgi kā ar datoru, arī mobilais telefons ir kļuvis par ierīci, pie kuras mēs ik dienas nu jau pavadām vairākas stundas, tieši tādēļ ir vērts tērēt arī ērta mobilā telefona iegādei, jo tas tev atvieglos telefona lietošanu un padarīs to ievērojami ērtāku.

5. Ceļojumi

Vēl bieži ir diskusijas par to, vai ir vērts tērēt naudu, lai, dodoties ekskursijā, būtu pēc iespējami ērtāks ceļš uz ceļojuma galamērķi, un es uzskatu, ka ceļojumiem tomēr ir vērts iztērēt mazliet vairāk, lai tu justos ērti ne tikai ceļojuma galamērķi, bet arī turp un atpakaļ ceļā no ceļojuma. Galu galā, tu dodies ekskursijā ar mērķi atpūties, un to ir grūti izdarīt, ja ceļā uz vai no galamērķa tev vairākas stundas ir jāsēž neērtā autobusā, vilcienā vai lidmašīnā. Tāpēc iesaku piemaksāt mazliet vairāk, bet tomēr izvēlēties komfortu pār lētu cenu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here