ViaCredit ir kreditors, kurš savu slavu ir ieguvis gan kā lielisks ātro kredītu izsniedzējs tad, kad tev nedaudz pietrūkst naudas savu sapņu īstenošanai, gan kā patēriņa kredīta nodrošinātājs lielākiem pirkumiem.

Uzņēmums SIA “VIA SMS” ir ViaCredit mātes uzņēmums un ViaCredit ir tikai viens no “VIA SMS” zīmoliem, kurš pamatā nodarbojas ar kredītu izsniegšanu privātpersonām. Šis mātes uzņēmums tika ir dibināts 2009. gadā, kur tas komercreģistrā tika ierakstīts ar numuru 40103259867. Kopš 2015. gada marta šī uzņēmuma pamatkapitāls ir palielināts līdz 426861 eiro. SIA “VIA SMS” apgrozījums un peļņa pēdējos gados ir arvien auguši, piemēram, 2014. gadā vien šī uzņēmuma neto peļņa sasniedza 1,9 miljonus eiro.

Par spīti tam, ka ne SIA “VIA SMS”, ne ViaCredit nav Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs, tas nenozīmē, ka no šī kreditora nav droši aizņemties kredītu. Pašreiz SIA “VIA SMS” darbojas ne tikai Latvijā, bet nu jau ir izplatījies arī Lietuvā, Čehijā, Polijā, Zviedrijā un Spānijā, tātad var secināt, ka “VIA SMS” ir uzticams un populārs kreditors, kuru ir iecienījuši ne tikai cilvēki no Latvijas, bet cilvēki no visas Eiropas. Un papildus tam “VIA SMS” ir ieguvis arī speciālu atļauju, kura garantē, ka šis kreditors var sniegt kreditēšanas pakalpojumus Latvijas Republikā.

Kontaktinformācija

Ja vēlies sazināties ar ViaCredit, tev ir vairākas dažādas iespējas, kā to izdarīt. Viena no šādām iespējām ir sazināties ar kreditoru pa tālruni 267212412 vai 27212412 vai rakstīt kreditoram e-pastu uz info@viacredit.lv. Vēl ir iespējams doties uz kreditora mājaslapu https://www.viacredit.lv/ mājaslapu, kuras labajā apakšējā stūrī ir pieejams tiešsaistes čats ar VIA SMS ekspertiem, kuri atbildēs uz ikvienu tavu jautājumu. Kreditora darba laks ir darbadienās no 8:00 līdz 22:00 un nedēļas nogalēs no 10:00 līdz 20:00, tāpēc šajos laikos ir iespējams ne tikai aizņemties kredītu bet arī iegūt plašāku informāciju ar kreditoru vai kredīta piedāvājumiem no ViaCredit darbiniekiem. Kreditora juridiskā adrese ir Krišjāņa Valdemāra iela 8-5, Rīga.

“VIA SMS” ir arī izveidoti banku konti piecās lielākajās Latvijas komercbankās – Swedbank, Nordea bankā, Norvik bankā, DNB bankā un Citadele bankā -, kas nozīmē ka, ja klientam ir pieejams bankas konts kādā no šīs bankām tad klientam, pārskaitot kreditoram aizdevuma atmaksu, nebūs jāuztraucas par komisijas maksas segšanu.

Piedāvājumi

ViaCredit saviem klientiem piedāvā izvēli starp diviem dažādiem kredītiem. Pirmais ViaCredit piedāvājumā ir kredīts, kuru pats kreditors dēvē par aizdevumu līdz algai. Šis kredīts pēc savas būtības ir ātrais kredīts, kuru klients var aizņemties uz termiņu no 7 līdz 30 dienām un summā no 50 līdz pat 500 eiro, ja kredīts tiek ņemts atkārtoti 3. reizi, bet no 50 līdz 350 eiro, ja kredīts tiek ņemts pirmo reizi. Pašreiz kreditors piedāvā arī ņemt pirmo kredītu no 50 līdz 250 eiro ar 0% gada likmi, kas nozīmē, ka klientam būs jāatmaksā tieši tik pat daudz naudas, cik tas aizņēmās.
Otrs kredīta veids, kuru ViaCredit piedāvā aizņemties, ir patēriņa kredīts, kuru pats kreditors dēvē par naudas kredītu. Šis kredīts ir piemērots ikvienam, kurš vēlas iegādāties kādu lielāku preci, vai piemēram, veikt remontu. Kreditors piedāvā saviem klientiem saņem naudas kredītu 500 līdz 1500 eiro apmērā un no 3 līdz pat 12 mēnešiem.

Kā aizņemties no ViaCredit?

ViaCredit ne tikai piedāvā klientiem vairākas dažādas izvēles iespējas, bet arī piedāvā vienkāršu un viegli saprotamu veidu, kā klients var aizņemties kredītu no ViaCredit. Vispirms klientam ir jāreģistrējas ViaCredit mājaslapā, lai kreditors saņemtu klienta datus un varētu pārbaudīt klienta maksātspēju un kredītvēsturi. Kad reģistrācija ir veikta, klients ar atgriezties ViaCredit mājaslapā un pieteikties aizdevumam, un visbeidzot klients saņems kredītu tad, kad kredīta pieprasījumu būs apstrādājis kāds no ViaCredit darbiniekiem, un nolēmis, ka debitors ir piemērots konkrētajam kredītam.

Kas jāievēro, aizņemties kredītu no ViaCredit?

Lai klients varētu saņemt kredītu no ViaCredit, klientam ir jānodrošina, ka viņš atbilst dažiem pietiekami vienkāršiem nosacījumiem, jo citādāk kreditors klientam neizsniegs kredītu. Lai saņemtu kredītu debitoram:

  • ir jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam
  • ir jābūt pastāvīgiem ienākumiem
  • nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi
  • nedrīkst būt pārkāptas iepriekšējās līgumsaistības.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here