ViaSMS logoPar uzņēmumu

ViaSMS kreditors ir viens no Latvijas lielākajiem nebanku sektora aizdevējiem, kas darbojas zem uzņēmuma ar nosaukumu SIA“ VIA SMS Group”, kas savukārt dibināts jau tālajā 2007. gada februārī. ViaSMS Group uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls ir vairāk kā 800 tūkstoši Eiro, bet tā reģistrācijas numurs ir 40003901472. Šis Via SMS Group ir holdinga uzņēmums dažādiem Eiropas uzņēmumiem, kas darbojas ar ViaSMS brendu – Lietuvā, Čehijā, Zviedrijā, Spānijā, Polijā, bet Latvijas Filiāle ir tieši šis SIA “Via SMS”, kurš dibināts 2009 gada Novembrī un kura apmaksātais pamatkapitāls ir 300 tūkstoši Eiro. Via SMS uzņēmums kopš 2009. gada strauji augot ir spējis ierindoties Latvijas lielāko nebanku kreditoru Top10, un šī uzņēmuma apgrozījums 2012 gadā bija vairāk, kā 3.2 miljoni Eiro. Bet 2013 gadā uzņēmuma apgrozījums jau sasniedzis 3.4 miljonus Eiro, un tas nozīmē, ka uzņemama izaugsmes rādītājs ir aptuveni 6%. Via SMS 2013 gadā nopelnījis vairāk kā 880 tūkstošus Eiro, kas to ierindo Latvijas lielāko uzņēmumu Top500. ViaSMS 2013 gadā ir ieguvis arī Dienas Biznesa dāvāto strauji augošā uzņēmuma statusu “Gazele”, ko piešķir strauji augošiem uzņēmumiem, bet noteikti, ka interesanti zināt ir arī to, ka uzņēmums kopumā nodarbina tikai 19 darbiniekus, kas ir visai iespaidīgi ņemot vērā lielo apgrozījumu un peļņu. Ar ViaSMS uzņēmumu ir saistītas divas amatpersonas, kas ir Jeļena Ņeženceva un Eduards Lapkovskis, bet uzņēmuma kapitāldaļu turētājs ir arī kāds cits uzņēmums ar nosaukumu “Financial investment” SIA. Via SMS kreditors ir arī LNKA biedrs, un tāpēc tas piekopj labo kreditēšanas praksi un saviem klientiem sniedz izdevīgu un atsaucīgu klientu apkalpošanu, kā arī izdevīgus kredītu piedāvājumus. Kopumā ViaSMS zīmols nu jau ir zināms lielākajai daļai cilvēku, kuriem kādreiz ir bijusi saskarsme ar īstermiņa kreditoriem un uzņēmuma Logo un izdevīgie piedāvājumi viegli piesaista jaunus klientus.

ViaSMS KontaktiJa ir vēlme sazināties ar ViaSMS pārstāvjiem, tad to var darīt zvanot uz telefoniem 27212412 vai 67212412, kā arī sūtot epastu uz “info@viasms.lv”, bet ir iespējams arī sazināties caur Skype, sūtot ziņu uz kontaktu “viasms.lv”, kā arī rakstīt uzņēmuma pārstāvjiem mājas lapā. Uzņēmuma darba laiki ir darba dienās no 8:00 līdz 22:00 bet sestdienās svētdienās un svētku dienās no 10:00 līdz 20:00. ViaSMS ir izveidojis kontus arī 5 lielākajās Latvijas bankās, kas uzņēmuma klientiem ļauj ātri un ērti saņemt pieteikto kredīta naudas summu:

 • Norvik – LV06LATB0002010117710
 • Nordea – LV06NDEA0000082527462
 • Citadele – LV66PARX0012752770001
 • DNB – LV18RIKO0002013151943
 • Swedbank – LV40HABA0551027011275

Ja apskatam sīkāk kreditora mājas lapu tad redzams, ka ViaSMS liek lielu uzsvaru uz dizaina elementiem, jo visas mājas lapas krāsu skala ir ar sarkaniem toņiem, kas atspoguļo uzņēmuma Logotipu. Mājas lapa kopumā izskatās tiešām skaisti un tajā ir viegli atrast visu klientam nepieciešamo informāciju, un šī mājas lapa darbojas ar SSH drošības sertifikātu.

ViaSMS aktīvi darbojas arī populārākajos sociālajos tīklos, tādā veidā ceļot savu Brenda identitāti un radot saviem klientiem noderīgu un interesantu saturu, kā arī atbildot uz viņu uzdotajiem jautājumiem, kā arī rada dažādas akcijas, kur cilvēki var laimēt dažādas balvas:

Piedāvājumi

ViaSMS saviem klientiem pamatā piedāvā 2 veida pakalpojumus, kas ir īstermiņa un ilgtermiņa aizdevums, kur katram ir savi nosacījumi, un katrs no tiem ir domāt pavisam citiem pirkumiem.

Kredīts līdz algai

Kredīts līdz algai, jeb īstermiņa aizdevums ir visiem zināmais ātrais kredīts, ko iespējams pieteikt gan ar SMS gan interneta palīdzību. ViaSMS piedāvā saviem klientiem aizņemties no 50 līdz 500 Eiro uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Pirmais kredīts jaunajiem klientiem līdz 250 Eiro ir bez maksas, bet otrajā reizē aizņemoties ar ierasto procentu likmi jau var saņemt līdz pat 330 Eiro, un no 3. reizes var saņemt visus 500 Eiro. Šādā veidā kreditors pārbauda savus klientus, un ja viņi kredītus atmaksā laikā, tikai tad nākamajā aizdevuma reizē tiek piešķirta lielāka naudas summa. Aizdevējs piedāvā arī pagarināt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 un 30 dienām, kas ņemot 200 Eiro aizdevumu izmaksās:

 • Pagarināšana uz 7 dienām – 16 Eiro (2.28E dienā),
 • Pagarināšana uz 14 dienām – 24Eiro (1.71E dienā),
 • Pagarināšana uz 30 dienām – 40 Eiro (1.33E dienā).

Un kā jau citos līdzīgos piedāvājumos, jo uz ilgāku laiku tu pagarini termiņu, jo dienas maksa būs lētāka, bet iemaksātās summas atmaksātas netiek, tāpēc jābūt uzmanīgam!

Šim īstermiņa ātrajam aizdevumam kreditors nosaka GPL likmi no 80 līdz 220% atkarībā no summas, termiņa un piedāvājuma, bet ja kredīta atmaksa tiek kavēta, tad tiek noteikta soda procentu likme 1% apmērā.

Patēriņa kredīts

ViaSMS piedāvātais ilgtermiņa kredīts jau ir īsts patēriņa aizdevums, kurā iespējams saņemt no 500 līdz pat 1500 Eiro uz laiku no 3 līdz 12 mēnešiem, ar GPL likmi no 130% līdz 200%, kas atkal atšķiras atkarībā no summas un termiņa. Šāds ilgtermiņa kredīts ir domāt lielākiem pirkumiem vai dārgāku pakalpojumu iegādei, un šī kredīta soda procentu likme arī ir 1% apmērā par katru nokavēto dienu, tāpēc labāk būtu aizdevumu vienmēr atmaksāt laicīgi. Patēriņa kredīta gadījumā, ViaSMS piedāvā atlikt kredīta ikmēneša maksājumu par vienu mēnesi, par to samaksājot konkrēto summu, bet šīs summas apjoms tiek rēķināts katram individuāli un parādīsies tikai tavā lietotāja profilā.

Kredīta saņemšanas Nosacījumi

Lai saņemtu kredītu pie šī aizdevēja tev nevajag nedz ķīlu nedz galvotāju, bet tev ir jāatbilst dažiem nosacījumiem, ko kreditors ir noteicis:

 • Tev jābūt Latvijas rezidentam,
 • Tev jābūt atvērtam bankas kontam kādā no LV komercbankām,
 • Tev jābūt aktīvam Mob. Tel numuram,
 • Tev nedrīkst būt sabojāta kredītvēsture,
 • Tev jābūt patstāvīgiem ikmēneša ienākumiem.
 • Tev jābūt vecumā no 20 līdz 70 gadiem.

Šie nosacījumi būtībā ir tādi paši, kā lielākam vairumam kreditoru, bet ir jāatceras ka tie attiecas gan uz patēriņa kredītu gan īstermiņa kredītu internetā!

ViaSMS sevi gadu gaitā ir pierādījis, kā spēcīgu uzņēmumu ar lielām ambīcijām un atbalstošu klientu apkalpošanas centru. Šis aizdevējs izsniedz divu veida kredītus un tādā veidā klientiem sniedz dažādas kredīta saņemšanas iespējas, kā arī nemitīgi veido akcijas un izlozes, lai piesaistītu jaunus klientus, un ieinteresētu jau esošos! Noteikti, ka varu tev ieteikt aizņemties pie šī kreditora!

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here