VitaCredit ir labi pazīstams nebanku kreditors, kurš kā savu specialitāti ir noteicis tieši auto kredītus vienalga, vai klientam pieder auto un tas vēlas iegūt naudas līdzekļus, vai arī klients gatavojas iegādāties jaunu auto. Tādēļ, ja ir vēlme iegūt auto līzingu pie šīs jomas speciālista, var droši doties tieši pie VitaCredit.

VitaCredit darbojas zem uzņēmuma ar tādu pašu nosaukumu – SIA “VITA CREDIT”, kurš komercreģistrā tika reģistrēts 2011. gada 27. septembrī ar reģistrācijas numuru 40103463544 un juridisko adresi Rīgā, Brīvības gatvē 455-7. 2014. gadā uzņēmum pamatkapitāls tika palielināts uz 426861 eiro.

Šī uzņēmuma īpašnieki ir uzņēmēju pāris Olga un Vadims Muhini, kuriem pieder ne tikai SIA “VITA CREDIT”, bet arī virkne citu ar finansēm un viesnīcu biznesu saistītas kompānijas, tai skaitā arī viena no Vecīgas smalkākajām viesnīcām – četrzvaigžņu viesnīca “Wellton Centrum Hotel & Spa”.

Lai gan šis kreditors nav Latvijas Nebanku Kredītdevēju asociācijas biedru (LNKA) lokā, tas nenozīmē, ka šis uzņēmums nav iekļuvis LNKA izveidotajā Latvijas nebanku kreditoru topā, kurā “VITA CREDIT” okupē 17. vietu, jo, šī uzņēmuma NETO apgrozījums 2013. gadā bija vairāk nekā 321 tūkstotis eiro, kas ir 10% pieaugums salīdzinoši ar iepriekšējo gadu, bet uzņēmuma Neto peļņa 2013. gadā bija gandrīz 397 tūkstoši eiro.

VitaCredit piedāvājumi

VitaCredit specializācija ir divu dažādu auto kredītu iedāvājums kā saviem esošajiem, tā arī jaunajiem klientiem.

Pirmkārt ikviens VitaCredit klients var aizņemties kredītu pret auto ķīlu, kas nozīmē, ka, ja tev īpašumā ir automašīna, ieķīlājot to, kas nozīme, kas tavs auto tiks reģistrēts uz SIA “Vita Credit” vārda, taču tu to joprojām varēsi turpināt izmantot, tu vari saņemt kredītu līdz pat 90% apmērā no tavas auto vērtības. Balstoties uz to, kāda ir tava automašīna, kuru to plāno ieķīlāt, tu vari saņemt kredītu līdz 20000 eiro uz laiku no 1 līdz pat 72 mēnešiem jeb 6 gadiem. Ja tu plāno aizņemties šo kredītu par summu līdz 4999 eiro, tad tavam auto KASKO apdrošināšana nav obligāta, taču aizņemoties summu no 5000 līdz 20000 eiro KASKO apdrošināšana būs nepieciešama.

Otrkārt, VitaCredit piedāvā saviem klientiem palīdzību sava nākamā auto iegādei, ļaujot klientam nokārtot kredītu, kura iztērēšanas mērķis ir nopirkt jaunu auto. Arī šī kredīta veida gadījumā uz debitoru attiecas visi iepriekš pie auto kredīta pret ķīlu minētie noteikumi un specifikācijas.

Kā pieteikties VitaCredit kredītam?

VitaCredit ir nodrošinājis, ka pieteikšanās kādam no šī uzņēmuma piedāvātajiem kredītiem ir ļoti vienkārša un to ir iespējams izdarīt vairākos veidos. Klientiem ir iespējams aizpildīt pieteikumu VitaCredit mājaslapā, zvanīt uz VitaCredit informatīvo tālruni 80009300 un savu kredītu pieteikt šādi, nosūtīt VitaCredit kredīta pieteikumu uz e-pastu auto@vitacredit.lv vai lizings@vitacredit.lv, vai arī dodotiem uz VitaCredit biroju Maskavas ielā 240, Rīgā un tur klātienē noformēt kredīta pieteikum.

Ikviens kredīta pieteikums individuāli tiks izskatīts un 1 līdz 3 dienu laikā VitaCredit debitoram sniegs atbildi par to, vai kredīts tika vai netika piešķirts. Ja kredīta atmaksas laikā klientam rodas problēmas atmaksāt kredītu, ikvienam ir iespēja griezties pie kreditora, kurš kopā ar jums centīsies rast jums piemērotāko risinājumu, vienalga vai tas būs kredīta brīvdienu vai kredīta termiņa izmaiņu veidā.

Noteikumi, lai saņemtu VitaCredit aizdevumu

SIA “VITA CREDIT” izsniedz kredītus kā fizikām tā juridiskām personām, tātad pie šī kreditora kā privātpersonām tā uzņēmumiem ir iespējams saņemt kādu no piedāvātajiem aizdevumiem, taču, kā privātpersonām tā firmām tik un tā ir jāievēro tālāk minētie noteikumi, lai tie būtu kvalificēti kredīta saņemšanai. Fiziskajai vai juridiskajai personai:

  • ir jābūt vecumā no 18 līdz 65 gadiem

  • ir jābūt Latvijas Republika iedzīvotājam

  • ir jābūt regulāriem ienākumiem

  • ienākumi ir jāpierāda, iesniedzot VSAA vai darba vietas izziņu vai bankas apstiprinātu konta izdruku par pēdējiem 6 mēnešiem

  • ir jāiesniedz VID izziņa par ienākumiem, ja tiek ņemts kredīts, kas ir lielāks par 28457.44 eiro

  • ir jābūt derīgai auto vadītāja apliecībai.

VitaCredit kontaktinformācija

Šis uzņēmums nodrošina ne tikai izdevīgus piedāvājumus un ātru kredīta pieprasījumu izskatīšanu, bet arī to, ka ikvienam ir viegli un ātri iespējams sazināties ar šo kreditoru. Ja tev rodas jebkādi jautājumi tu vispirms vari doties uz VitaCredit mājaslapu https://vitacredit.lv, kurā tu, iespējams, atradīsi atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem. Ja nu tomēr šādi tu nevari rast atbildi uz kādu jautājumu, tev ir iespējams katru darba dienu no 9:00 līdz 18:00 zvanīt uz VitaCredit bezmaksas tālruni 80009300 un uzdot jautājumu kādam no VitaCredit ekspertiem. Vēl tu vari arī rakstīt uz Vita Credit epastu info@vitacredit.lv jautājumā par auto līzingu vai uz epastu ni@vitacredit.lv kreditēšanas jautājuma gadījumā. Ja tomēr vēlies runāt ar VitaCredit pārstāvi aci pret aci, tu vari doties vai nu uz VitaCredit biroju Rīgā, Maskavas ielā 240, vai kādu no citām VitaCredit filiālēm Rīgā: Maskavas ielā 465, Matīsa ielā 28, Andreja Saharova ielā 21, Aleksandra Čaka ielā 52 vai Dzelzavas ielā 44, Jelgava: Pērnavas ielā 4 vai Satiksmes ielā 2B, Talsos Raiņa ielā 16, Tukumā Pils ielā 14 vai Daugavpili Parādes ielā 17.

  

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here