vivus logoLatvijā ļoti atpazīstams zīmols ir Vivus.lv, jo tas ir viens no būtiskākajiem Latvijas nebanku kreditoriem, kurš sniedz virkni dažādu ar kredītiem saistītu pakalpojumu, tai skaitā arī izsniedz ātros kredītus. Vivus.lv ir akciju sabiedrības “4finance” zīmols, kura ir kļuvusi par vadošo nebanku kreditēšanas pakalpojumu sniedzēju visā Ziemeļeiropā, darbojoties ar vairākiem dažādiem zīmoliem. Uzņēmums “4finance” Latvijā darbojas jau vairāk kā 7 gadus, jo tas ir dibināts 2008. gada februārī ar reģistrācijas numuru 40003991692 un pamatkapitālu vairāk nekā 3 miljonu eiro apmērā. Šo 7 gadu laikā 4finance ir ievērojami audzis kļūstot par savā jomā visveiksmīgāko uzņēmumu Latvijā. 2013. gadā uzņēmum Neto apgrozījums bija tuvu 50 miljoniem eiro ar gandrīz 30 miljonu eiro peļņu, kas bija aptuveni par 40 % vairāk nekā uzņēmuma apgrozījums 2012. gadā. Nav brīnums, ka pašreiz šajā uzņēmumā strādā ap 200 cilvēku, jo “4finance” arvien attīstās un ir viens no visstraujāk augošajiem Latvijas nebanku kreditoriem. Uzņēmums pašreiz pieder krievu miljardierim Oļegam Boiko, kurš savu bagātību ir nopelnījis darbojoties azartspēļu biznesā. Boiko pārpirka “4finance” no latviešu uzņēmējiem, taču joprojām uzņēmuma darbībā ir iesaistīti arī vairāki ietekmīgi Latviešu uzņēmēji. Savas darbības laikā šī akciju sabiedrība, kuras reģistrētā juridiskā adrese ir Lielirbes iela 17A-8, Rīga, ir izsniedzis jau vairāk nekā 350 miljonus kredītu 12 dažādās valstīts – Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Bulgārijā, Spānijā, Čehijā un Gruzijā, kas uzņēmumam ir nopelnījis 6. vietu Lursoft veidotajā sarakstā, kurā tiek salīdzināti uzņēmumi pēc to tīrajiem ienākumiem.

Kā zīmols Vivus, tā uzņēmums “4finance” ir Latvijas Nebanku Kredītdvēju asociācijas (LNKA) biedri, kas nozīmē, ka Vivus.lv saviem klientiem nodrošina drošu un taisnīgu kredītu izsniegšanas procesu, kā arī ievēro visus priekšnoteikumus, lai klients spētu atbildīgi aizņemties kredītu, kuru būs arī spējīgs vēlāk atmaksāt.
Zīmols Vivus.lv, kura moto ir ērts aizdevums, strādā katru dienu, arī brīvdienās, no pulksten 7 rītā līdz 24 vakarā, kas nozīmē, ka šis aizdevējs piedāvā klientiem ļoti plašu laika ietvaru, kurā tie var saņemt kredītu, ja tas ir nepieciešams.

Visērtāk no Vivus.lv ir saņemt kredītu tieši to mājaslapā – www.vivus.lv. Šī mājas lapa viņiem ir izveidota gaiša, labi pārredzama un viegli saprotama, jo tajā ir viegli atrast kā uzņemama kontaktinformāciju, tā līguma noteikumus, piedāvātos pakalpojumus un pat atbildes un jebkādiem iespējamajiem jautājumiem. Kā arī jau pašā pirmajā lapā ir viegli izvēlēties summu, laiku, uz cik ilgu laiku tu vēlies aizņemties, un aizņemties ātro kredītu, vienkārši uzspiežot pogu “Saņemt aizdevumu”.

Piedāvājumi

Zīmols Vivus.lv saviem klientiem piedāvā aizņemties aizdevumu, kuru visbiežāk dēvē par ātro kredītu – tātad bezskaidras naudas īstermiņa aizdevumu. Šo kredītu ir iespējam saņemt summas apmērā no 50 līdz 1500 eiro un uz laiku no 1 līdz 24 mēnešiem. Ierastā Gada procentu likme (GPL), kuru Vivus.lv piemēro saviem debitoriem ir 213.8 %, tātad aizņemoties, piemēram, 200 eiro uz 1 mēnesi klientam būs jāatmaksā 220 eiro.

Ja tiek kavēts noteiktais kredīta atmaksas termiņš, tad kreditors vispirms par katru kavēto maksājuma dievu piemēro klientam nokavējuma procentus 0,75% apmērā no kredīt kopējās pamatsummas, taču, ja debitors sakrāj lielu neatmaksāto summu, tad kreditors ir noteicis, ka šādā gadījumā tas iesaistīts parāda piedzinējus, kas ievērojami sabojās kredīta ņēmēja kredītvēsturi.

Taču, tā kā pie Vivus.lv ir iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu vismaz uz 30 dienām, vienkārši veicot šo pagarināšanu savā vivus.lv profilā un veicot pagarināšanas maksas pārskaitījumu uz Vivus.lv bankas kontu, tad labāk vispirms pagarināt šo atmaksas termiņu, pirms vienkārši sākt neatmaksāt kredītu un uzkrāt soda procentus.

Interesanti, ka tieši Vivus.lv piedāvā iespēju saviem jaunajiem klientiem, ka tie, pirmās 90 dienas pēc kredīta saņemšanas var neko neatmaksāt kreditoram un tikai pēc šiem trīs mēnešiem tie var sākt atmaksāt kredītu, kas dod iespēju debitoriem aizņemties naudu, un tad trīs mēnešu laikā atrast veidu, kā pēc šiem trīs mēnešiem kreditoram atmaksāt šo summu. Šādi Vivus.lv ne tikai atšķir sevi no citiem līdzīgiem kreditoriem, bet arī dod iespēju saviem jaunajiem klientiem rast risinājumu savām finansiālajām problēmām.

Vivus.lv izceļas ar to, ka, lai gan šis zīmols nepiedāvā aizņemties SMS kredītu, tas piedāvā saņemt ātro kredītu nepilnu 10 minūšu laikā, jo viss, kas klientam ir jādara ir jāreģistrējas kreditora mājaslapā, jāizvēlas summu, kuru tas vēlas aizņemties, un laiku, cik ilgā laikā tas vēlas atmaksāt šo summu, jāapstiprina savs profils un mirklis jāuzgaida, kamēr kreditors apstiprina aizņēmumu un tu saņem vēlamo summu savā bankas kontā. Tik vienkārši ir saņemt ātru aizdevumu pie Vivus.lv.

Kredīta saņemšanas nosacījumu

Lai tev būtu iespējams saņemt aizdevumu, tev ir jāizpilda pāris vienkārši un pašsaprotami nosacījumi:

  • tev ir jābūt vecumā no 30 līdz 75 gadiem
  • tev ir nepieciešams aktīvs bankas konts, mobilā telefona numurs un e-pasts
  • tev ir jābūt patstāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam (var nebūt LR pilsonis) – jābūt Latvijas Republikas personas kodam
  • tev nevar būt sabojāta kredītvēsture – kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas kredītsaistības
  • tev nevar būt jau esošs aizdevums pie Vivus.lv kreditora

Lai saņemtu kredītu no Vivus.lv tev nebūs nepieciešams iesniegt izziņas par algu vai citus līdzīgus dokumentus, tev arī nebūs jāveic pirmā iemaksa vai jānodrošina ķīla. Viss, kas tev būs jādara, ir jāreģistrējas kreditora mājaslapā un jāveic kredīta pieprasījums. Un, pateicoties tam, ka Vivus.lv stādā katru dienu no 7 – 24, tad arī ik dienu šajā laikā tev ir iespēja ātri un ērti saņemt sev nepieciešamo aizdevuma summu.

Kontaktinformācija

vivus kontaktiJa ir kādi papildus jautājumi par uzņēmuma piedāvātajiem kredītiem vai līguma noteikumiem, tu droši vari sazināties ar Vivus.lv pa telefonu 67439777, e-pastu info@vivus.lv vai izmantojot uzņēmuma mājaslapā piedāvāto tiešsaistes čata ar konsultantu iespēju. Kā arī tu vari sazināties ar Vivus.lv to Facebook.com kontā vai uzspiežot uz šīs saites – facebook.com/Vivus.lv -, jo šis Vivus.lv aktīvi darbojas šajā platformā ik dienu papildinot sava konta saturu, kā rezultātā tas ir savācis jau 790 sekotājus.

Lai gan Vivus.lv nepiedāvā iespēju doties uz viņu filiāli un klātienē aizņemties kredītu, šis uzņēmums ir nodrošinājis, ka tam ir bankas konti visās lielākajās Latvijas bankās, tai skaitā Swedbank, Citadele, DNB un citās bankās, kas ļauj klientiem ērti un ātri aizņemties naudu neatkarīgi no tā, kurā bankā debitoram ir savs bankas konts, kā arī izslēdz iespēju, ka debitoram ir papildus jāmaksā starpbanku maksājumu komisija.

 

Saņemt Kredītu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here